+38 (067) 797 92 57 fedchenko_vvv@ukr.net вул. I. Павла ІІ, 4/6, корпус А, оф. 300а

КОРОТКО ПРО МЕНЕ

Мене звуть Віталій Федченко. Я займаюся наданням юридичних послуг протягом багатьох років. Я здійснюю свою діяльність на підставі Конституції України, Закону України «Про адвокатуру та адвокатську діяльність», а також інших нормативно – правових актах України. Інформація про мене, внесена до Єдиного Реєстру адвокатів України. Мій досвід роботи в юриспруденції допоможе Вам знайти вихід у вирішенні складних ситуацій.


«Справедливість полягає в тому, щоб віддати кожному своє» Марк Туллій Цицерон

Контакти
photo1

ОСНОВНІ ПРАКТИКИ

МОЯ ДІЯЛЬНІСТЬ

Я працюю в різних галузях права, а саме: кримінальне право, справи про адміністративні правопорушення і цивільні справи (банківські, страхові, майнові, сімейні, житлові та спадкові спори).
За час моєї діяльності було вирішено чимало важких судових суперечок в різних областях права, як кримінального, так і цивільного.

Моя мета – допомагати клієнтам у вирішенні складних питань

Основне завдання – надання кваліфікованої допомоги, супровід і представництво інтересів клієнта в судових, слідчих, державних та ін. Органах України протягом усього правового процесу.
Відкритість і орієнтованість на результат – то, за що цінують мою працю і користуються моїми послугами.
Позитивні відгуки клієнтів – нагорода за довгі роки наполегливої ​​і плідної праці в області права.

ЧОМУ САМЕ АДВОКАТ

У житті багатьох людей настає момент, коли виникають ситуації, що людині доводиться звертатися за юридичною допомогою. Як показує практита і життєвий досвід, своєчасне звернення до адвоката, призводить до позитивного результату у справі. Я пропоную Вам ряд своїх послуг в юридичній сфері за доступною ціною. Моя багаторічна юридична практика, дозволяє без зайвого пафосу заявляти про мій професіоналізм.

Якщо Ви опинилися в складній ситуації, яка вимагає юридичної допомоги, не варто сподіватися лише на власні сили, набагато ефективніше і зазвичай дешевше буде відразу звернутися за кваліфікованою допомогою до адвоката. Слід зазначити, що в будь-якому процесі існує цілий пакет юридичних тонкощів і нюансів, з якими адвокат зіштовхується в повсякденній роботі, та про які, людина яка не має юридичної освіти навіть і не здогадується.

Не варто ризикувати, телефонуйте за юридичною допомогою до “FedchenkoLowyer”.

Завжди буду радий Вам допомогти, адвокат – Віталій Федченко!

ЗВ'ЯЖІТЬСЯ ЗІ МНОЮ

Зв’яжіться зі мною для отримання безкоштовної консультацїї з питань, які Вас цікавлять +38 (067) 797 92 57